DËRGESË E SIGURT! Mos u shqetëso! Ne e marrim seriozisht sigurinë e klientëve tanë!
Korrierët tanë ndryshojnë maskat dhe dorezat çdo dy orë. Procesi i transportit dhe pagesa zhvillohet pa kontakte të drejtpërdrejta.

A ndjeni dhimbje ne shtyllen kurrizore apo ne kyce?

ARTROFLEX është një medikament ne forme kapsule efektiv për osteokondrozën, osteoartritin dhe dëmtimet!

Porosit tani!

H
M
S

Cfarë është ARTROFLEX?

ARTROFLEX është një suplement i cili vjen në formën e kapsulave dhe ka karakteristikat e duhura për të përmirësuar shëndetin e kockave dhe mirëqenien tuaj. Ju do të keni shansin ideal për të trajtuar nyjet dhe muskujt dhe indet e përflakur. Produkti i fuqishëm ARTROFLEX ndihmon në kurimin e artritit, për të hequr qafe aktivitete anormale dhe do të shijoni përgjithmonë formacionet më të shëndetshme. Ky produkt i dëshirueshëm dhe i shëndetshëm fuqizon natyrshëm trupin tuaj, ju do të shijoni objektivin ideal brenda dy ditësh. Kjo është mënyra më e mirë për të shtuar ushqyesit thelbësorë në trupin tuaj.

Avantazhet e ARTROFLEX ne trajtimin e artritit

SHUMËLLOJSHMËRI VEPRIMESH

Kuron sëmundjet e kyçeve traumatike dhe sëmundjeve të lidhura me moshën dhe shpinën.

PËRBËRJE 100% NATYRALE

Vetëm përbërës bimorë

EFIKASITET I LARTË

Përmirëson gjendjen e përgjithshme dhe zvogëlon dhimbjen pas aplikimit të parë

I TESTUAR NGA EKSPERTËT

Produkti është i çertifikuar dhe plotëson kriteret e standardeve

Plotesuesi perfekt i kolagjenit ne trupin tuaj!

Për të kundërshtuar efektet e reduktimit të proteinave – dhe në veçanti problemet e kyçeve – përdoren suplemente të bazuara në kolagjen.
ARTROFLEX i jep trupit tuaj ato aminoacide që janë të nevojshme për rigjenerimin dhe ruajtjen e nivelit të kolagjenit në indet tuaja.

QENDRO I SHKATHET DHE FLEKSIBEL

Për atletët dhe adhuruesit e fitnesit, ushqimi optimal me produktin tonë është çelësi për të arritur një fizik ideal, duke u rikuperuar nga stërvitjet, duke rritur performancën, duke qëndruar i lëvizshëm dhe pa lëndime.
 

PA GLUTEN

Ju nevojiten vetëm proteina dhe lëndë ushqyese me cilësi të lartë për të furnizuar trupin tuaj. Këto shtesa janë pa gluten për të mbajtur shëndetin tuaj të tretjes në gjendje të mirë.
 
 

JEP QENDRUSHMERI DHE STRUKTURIM

Artroflex ndihmon në ndërtimin e indeve në të gjithë trupin tuaj. Kryesisht në lëkurë, kocka, tendina dhe dhëmbë, dhe u jep strukturë indeve lidhëse.

SHENDET OPTIMAL I NYJEVE DHE KOCKAVE

Këto shtesa të kolagjenit kanë treguar përmirësime efektive në funksionin dhe fleksibilitetin e kyçeve, zvogëlojnë problemet, ndihmojnë në pasurimin dhe mbrojtjen e densitetit të kockave.

ALTROFLEX është një produkt i dobishëm që mund të përdoret nga burrat dhe gratë. Eshtë koha te riktheni ditët tuaja të shëndetshme!

ALTROFLEX është një produkt i dobishëm që mund të përdoret nga burrat dhe gratë. Eshtë koha te riktheni ditët tuaja të shëndetshme!

Si ta përdorni ARTROFLEX?

Rregulloni nyjet tuaja me fuqinë shëruese të përbërësve të fuqishëm

A e dini? Një rënie në prodhimin e kolagjenit ndodh me një normë prej të paktën 1% në vit prej moshes 40 vjeç. Përveç efektit të moshës, elementë të tillë si ndotja, duhani, kafeja, apo edhe sportet intensive intensifikojnë degradimin e kësaj proteine. Atëherë, si t’ja siguroni trupit dozën e nevojshme të kolagjenit? Përdorni ALTROFLEX, me përbërësit e tij premium që ju merrni rezultate të garantuara. Këto përbërës ofrojnë lubrifikim dhe zvogëlojnë inflamacionin.

Testuar dhe çertifikuar mjekësisht

Artroflex  kujdes i nyjeve jane suplemente 100% natyrale, te prodhuara ne laboratoret VMStandard. Ato jane ne perputhje me standardet strikte te procesit te prodhimit VMS1001:2018 dhe GMP (Praktika te mira prodhimi). Perbehet nga ingrediente teresisht natyrale pa asnje perberje artificiale sintetike.

Dëshmi të përdoruesve

Unë jam 71 vjeç dhe vuaj nga dhimbjet në gjunjë gati gjysmën e jetës sime – kam poliartriti kronik. Kam provuar shumë ilaçe. Mbi të gjitha ndihmonte nje ngjites per lëkurën, por të paktën lehtësoi pak dhimbjet në kyçe. Djali im më solli ARTROFLEX një muaj më parë. Unë e falenderova atë, por mendova se ndoshta do ta përdorja një herë dhe pastaj do ta lija në raft. Por vendosa ti marr kapsulat. Për 10 ditë fillova të kisha përmirësime të dallueshme, kuptova që prognoza e mjekut për paaftësinë time nuk do të bëhej realitet.
Fatmiri. 71 vjec
Kam disa vite që kam probleme me nyjet, sepse shëndoshem dhe nyjet e mia e kanë të vështirë t’i rezistojnë tendosjes. Mundohem të bëj një jetë më aktive, por kjo nuk është e mjaftueshme. Në fillim kisha tërë sirtarin plot me ilaçe – vajrat, kremrat. Por asgjë nuk më ndihmoi. Pastaj papritmas pashë reklamën ALTROFLEX në internet dhe vendosa ta blej menjëherë. Unë u habita shumë kur pashë që ky medicament funksionon më mirë sesa ilaçet më të shtrenjta që jam detyruar të blej për dekada. Tani kjo është e vetmja gjë që përdor!
Hajrie, 48 Vjec
Në punë ankohesha shumë për këtë problemin që kisha në gju dhe të nesërmen një koleg i imi solli ALTROFLEX. Menjëherë fillova të merrja kapsulat sipas mënyrës së përdorimit. Dy javë më vonë, e harrova plotësisht këtë inflamacion. Unë e porosita përsëri ARTROFLEX duke parë rezultatet që më dha.
Arben, 64 Vjec

Apliko tani!

H
M
S